Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

3rd litter

3rd litter

Mother: FINPET-08 PETGG-07 Wanda, standard
Father: Kingis Hugo Boss, beige
Date of birth: 4.7.2009


Name: Kuuttaren & StreamMeadow's Peridot
Nickname
: Topi
Sex: Male
Colour
: Standard
Weight at birth: 59g
Owner: Myself
Name: Kuuttaren & StreamMeadow's Emerald
Nickname: Elsa
Sex: Female
Colour: Beige
Weight at birth: 55g
Owner: Laura Nieminen, Lempäälä
Name: Kuuttaren & StreamMeadow's Garnet
Nickname: Netta
Sex: Female
Colour: Beige
Weight at birth: 36g
Owner: Krista Muikku, Lieksa


Pedigree:

i: Kingis Hugo Boss
ii: Kingis Jesper, beige
ie: Sørigs Bon-Aqua, standard
iii: Valton, standard
iie: Amanda, beige
iei: 437C76, standard
iee: 582C72, standard
e: Wanda
ei: V-M110, standard
ee: V-M111, standard
eii: V-K6, standard
eie: V-K91, standard
eei: V-E131, standard
eee: V-K62, standard


©2017 3rd litter | StreamMeadow's Chinchillat - suntuubi.com