Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

1st litter

1st litter

Mother: FINPET-08 PETGG-07 Wanda, standard
Father: Tellus Vengaz, sapphire
Date of birth: 29.4.2008


Name: StreamMeadow's Lion Heart
Nickname: Leo
Sex: Male
Colour: Standard SC
Weight at birth: 56g
Owner: Myself
Name: StreamMeadow's Eyes on Me
Nickname: Iisa
Sex: Female
Colour: Standard SC
Weight at birth: 55g
Owner: Myself

Name: StreamMeadow's White Wind
Nickname: Venni
Sex: Female
Colour: Standard SC
Weight at birth: 60g
Owner: Myself


Pedigree:

i: Tellus Vengaz
ii: Up North's Venzor, st SC
ie: Geisha, black velvet SC
iii: Prins Charles, s
iie: ?, st
iei: ?
iee: ?
e: Wanda
ei: V-M110, st
ee: V-M111, st
eii: V-K6, st
eie: V-K91, st
eei: V-E131, st
eee: V-K62, st



©2017 1st litter | StreamMeadow's Chinchillat - suntuubi.com