Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

2nd litter

2nd litter

Mother
: Sørigs Yestas, black ebony
Father: Tellus Vengaz, sapphire
Date of birth: 18.6.2008

Name: StreamMeadow's Saffron
Nickname: Safi
Sex: Female
Colour
: Hetero ebony SC
Weight at birth: 55g
Owner: Myself
Name: StreamMeadow's Caraway
Nickname
: Raki
Sex: Male
Colour
: Hetero ebony SC
Weight at birth: 59g
Owner: Myself

Pedigree:

i: Tellus Vengaz
ii: Up North's Venzor, st SC
ie: Geisha, black velvet SC
iii: Prins Charles, s
iie: ?, st
iei: ?
iee: ?
e: Sørigs Yestas
ei: N353CP, black ebony
ee: 1296D, st
eii: L5FB, black ebony
eie: L136CP, black ebony
eei: HC1275, st
eee: 110B75, st



©2017 2nd litter | StreamMeadow's Chinchillat - suntuubi.com