Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

Mikki

Name: Glamorous & Kingis Blue Mission
Nicknames: Mikki, Mikkinen, Miguli
Sex: Male
Date of birth: 4.8.2005
Colour: Standard poss. BDC
Weight: 687g (29.3.2009)

Mother: Galant's Arina (standard VC)
Father: Up North's Max (standard SC)
Siblings: Blue Hope (female) &
Blue Label (male)


Breeder:
Tiina Grönroos & Maarit Lähdesmäki, Finland




Pedigree:

i: Up North's Max
ii: Santiago's Nemo, sapphire
ie: Up North's Meliss, st
iii: Kru 088, sapphire
iie: Kru 0503, sapphire
iei: Lundängens Casanova, st
iee: Tellus Cassandra, white mos.
e: Galant's Arina
ei: Sollbacken's Mr. Bean, st
ee: Tellus & Galant's Cherri, violet
eii: Lilleman, st
eie: Luna, violet
eei: Galant, violet
eee: Mary Mispel, violet



©2018 Mikki | StreamMeadow's Chinchillat - suntuubi.com