Suntuubi-palvelussa käytetään evästeitä. Palvelua käyttämällä hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää. OK

Wanda

Name: FINPET-08 PETGG-07 Wanda
Nicknames: Wanda, mamma
Sex: Female
Date of birth: 15.4.2003
Colour: Standard
Weight: 851g (20.1.2009)

Mother: V-M111, standard
Father: V-M110, standard
Siblings: ?

Breeder:
Kyösti Valtonen, Finland




Pedigree:

i: V-M110
ii: V-K6, st
ie: V-K91, st
iii: V-H251, st
iie: V-F47, st
iei: V-E31, st
iee: V-E114, st
e: V-M111        
ei: V-E131, st
ee: V-K62, st
eii:
eie:
eei:
eee:




©2018 Wanda | StreamMeadow's Chinchillat - suntuubi.com